Dr. Slim Centrum

Chudnutie nikdy nebolo
tak chutné a príjemné

Chudnite so špeciálnymi croissantami, Nuttelou bez cukru a hyperproteinovým reálnym chlebompaštétou.

V SR iba v centre DrSlim.

Cvičte a chudnite vo virtuálnej realite

Čo je ICAROS?

ICAROS je jedinečné zariadenie skonštruované na základe najnovších vedeckých poznatkov z odvetvia športovej medicíny a neurofyziológie určené na vysokoefektívne cvičenie vnútorných svalových skupín brucha a chrbta a chudnutie tuku z oblasti brucha.

Podrobné informácie získate na stránke www.icaros.sk

Icaros PRO

ICAROS je unikátne zariadenie kombinujúce zdravotný fitness a virtuálnu realitu. Našou misiou a víziou je poskytnúť najmotivujúcejšie a zdravie podporujúce tréningové zážitkové skúsenosti s cieľom poraziť spoločenský sedavý spôsob života. Interdisciplinármy tím výrobcov ICARA zahŕňa športových vedcov, vývojarov softwéru, priemyslových dizajnérov s cieľom získania nezabudnuteľných zážitkových tréningových skúseností.

ICAROS umožňuje užívateľom lietať, ponárať sa v oceáne alebo cestovať cez virtuálne svety a súčasne vysokoefektívne trénovať brušné a chrbtové svalstvo a spaľovať tuk v oblasti brucha.

Trénujte rôzne svalové skupiny s dôrazom na hornú časť tela a svalovú oblasť brucha a súčasne zlepšujte vaše reflexy, rovnováhu a kooordináciu.

Vyrobený v Nemecku z vysokokvalitného materiálu je ICAROS ideálny pre profesionálne použitie a môže byť inštalovaný takmer kdekoľvek.

Icaros PRO

InBody 370S + ICAROS

Jedinečné prepojenie špičkového softwéru zameraného na najprecíznejšie meranie množstva svalovej a tukovej hmoty v oblasti brucha a chrbta v Európe s meraním rýchlosti metabolizmu a digitálneho spracovania okamžitého cvičebného výsledku na prístroji INBODY 370S spojeného s konceptom ICAROS vytvára z centra DrSLIM v Bratislave unikátne pracovisko pre najnáročnejšiu klientelu starajúcu sa o zdravé brucho a chrbát.

NON-STOP kontrola lekárom od prvého vstupu a prepracovaný systém odborných meraní na najmodernejších technických zariadeniach a skúsenosti s viac ako 8000 klientami nám umožňujú starať sa teraz o vás najprecíznejšie ako sa to len vo svete dá. Umožnite si nezabudnuteľné zážitky pri cvičení spolu s precíznym meraním okamžitého efektu na brušné, chrbtové svalstvo, podkožný a viscerálny tuk v bruchu a merajte zrýchlenie metabolizmu po tréningu vo virtuálnej realite.

Herné scenáre

ICAROS ponúka zábavný, vzrušujúci a motivujúci Active VR zážitok. Pokorte nebesá, skúmajte podmorské svety, alebo sa zúčastnite multiplayer pretekov s ostatnými uživateľmi ICAROS na celom svete. Každá hra ICAROS ponúka rôzne možnosti módov a obtiažnosti s trvaním 2-15 minút. Zážitok je možné optimalizovať pre rôzne VR headsety.

ENGADIN

DEEP

FLIGHT

AIM

CORE