Dr. Slim Centrum

Chudnutie nikdy nebolo
tak chutné a príjemné

Chudnite so špeciálnymi croissantami, Nuttelou bez cukru a hyperproteinovým reálnym chlebompaštétou.

V SR iba v centre DrSlim.

Komplexné riešenie obezity

Komplexné riešenie obezity

Prečo Dr. Slim?

 • Komplexné riešenie obezity

  Dr.Slim pôsobí na trhu proteínových diét od ich úplného začiatku. Naše dlhoročné skúsenosti spravili z diétnej metódy Dr.Slim kvalitný a cenovo dostupný produkt, vďaka čomu máme v našich centrách už vyše 8000 spokojných pacientov. Ako jediní na Slovensku sa venujeme problémom s obezitou komplexne. Za­me­ria­va­me sa na všetky kategórie klientov vrátane obéznych detí, na klientov s potravinovou intoleranciou, ľudí s obličkovými ťažkosťami. Riešime diétu u kom­pli­ko­va­ných, obéznych diabetikov, u starých ľudí a špor­tov­cov.

 • Kvalitné produkty

  Produkty Dr.Slim obsahujú výlučne prírodné naj­mo­der­nej­šie nízkokalorické cukry a neobsahujú škodlivý aspartam. Výrobky sú dovážané od viacerých svetových výrobcov špičkovej kvality z Francúzska, Belgicka, Veľkej Británie a Švajčiarska. Ponúkame už aj hotové hyperproteínové jedlá bez potreby „šejkrovania“ či inej prípravy pod certifikovaným holografickým znakom KOSHER. Doplnky na podporu chudnutia sú kon­zul­to­va­né s odborníkmi v Kanade a USA.

 • Neustály odborný dohľad

  Zdravotný stav našich klientov je od prvého lekárskeho vyšetrenia na našom pracovisku pod neustálou kontrolou. Pacienti majú k dispozícii 24 hod. NON-STOP linku s hlavným odborným garantom metódy. Pacienti a klienti majú v našich licencovaných centrách ga­ran­to­va­né pravidelné bezplatné merania na našich prí­stro­joch s metabolickým softwérom.

 • Chudnite pre zdravie

  Dr. Slim je špeciálna hyperproteínová diéta, pri ktorej sa chudne hlavne z vnútorného tuku. Ten je potrebné redukovať nielen z estetických, ale aj zo zdravotných dôvodov. Dr. Slim prispieva k znižovaniu cholesterolu, úprave krvného tlaku a hladiny cukru v krvi, čím pomáha pri mnohých zdravotných problémoch ako sú srdcovo-cievne ochorenia, cukrovka a pod.

 • Príjemné chudnutie bez jojo-efektu

  Diéta Dr.Slim je pre pacientov príjemná. Netrpia počas nej hladom ani úbytkom energie, práve naopak – cítia sa plní elánu a telesnej pohody. Pri tejto diéte sa netreba báť úbytku svalovej hmoty ani jo-jo efektu, keďže metabolizmus sa zrýchľuje spôsobom, ktorý je telu prirodzený.

 • Výrazná zmena

  Najviditeľnejšími partiami, z ktorých tuk rýchlo ubúda, sú obvody – najmä brucha a pása, čo sa ihneď prejaví na zmene vašej konfekčnej veľkosti.

Centrá NaturSLIM

Naše centrá NaturSlim sú vybavené najmodernejším softvérom na meranie vnútorného a vnútroorgánového tuku. Centrá NaturSlim nájdete v Bratislave na Teslovej 15 a v Humennom na Valaškovskej 21. Tešia sa tu na Vás ochotní odborníci, ktorí Vám zostavia individuálnu diétu na mieru.

Ako jediní na Slovensku sa venujeme obezite komplexne. Zameriavame sa na všetky kategórie klientov. Pre deti od troch rokov trpiace obezitou ponúkame Nutrigen – diétu bez proteínov z Veľkej Británie. Alergikom na mliečnu bielkovinu, lepok, sóju, kazeín, laktózu, ako aj ďalšie špecifické alergie, poskytujeme americké proteíny bez lepku, mliečnej bielkoviny, sóje a GMO.

Zameriavame sa aj na ľudí s obličkovými ťažkosťami a ťažkými diabetikmi vrátane tých na inzulíne. Pre nich sú určené produkty Nutrigen, ktoré neobsahujú absolútne žiadne bielkoviny. Špecifickým dávkovaním pod dozorom lekára sa predíde akejkoľvek proteínovej záťaži obličiek.

Špeciálna nemecká metóda je určená pre starých pacientov na urýchlenú rekonvalescenciu, napr. po cievnej príhode. Špecificky pristupujeme k športovcom, ktorí naberajú čistú svalovú hmotu bez tuku pri silových a rýchlostných športoch.

Ponúkame špeciálny doplnkový program na urýchlenie metabolizmu a spaľovania tukov. A staráme sa aj o to, aby ste si popri diéte mohli pochutnať napríklad aj na patentovaných čokoládach či iných sladkostiach z celého sveta. Vaše chudnutie tak môže byť konečne príjemné.

Náš tím

MUDr. Slavomír Belcák, MPH, odborný garant metódy DrSLIM

MUDr. Slavomír Belcák, MPH
Odborný garant metódy DrSLIM

Je zakladateľom centier NaturSLIM a autorom metódy Dr.Slim v partnerských centrách na Slovensku a v Česku. Od roku 2011 sa systematicky venuje proteínovým a iným diétam s pravidelným meraním klientov na prístroji InBODY 370S. Robí fotopletyzmografické vyšetrenia kardiovaskulárneho a vegetatívneho nervového systému ako aj merania vnútorného tuku pomocou najnovšieho metabolického softvéru.

Od začiatku proteínových diét má neustály fyzický kontakt so všetkými typmi pacientov. Pomáha pri dietetickej liečbe metabolických ochorení ako cukrovka I.a II. stupňa a detská obezita, ako aj pri stavoch po onkologickej liečbe. Venuje sa tiež špecifickým klientom s kontraindikáciami proteínovej a inej diéty ako je obličková nedostatočnosť či alergia na mliečnu bielkovinu, sóju a lepok. Špecificky sa venuje pacientom s poruchami príjmu potravy ako sú poruchy vstrebateľnosti či Crohnova choroba, pri ktorých je potrebné nabrať svalovú hmotu.

Individuálny prístup má k športovcom vrátane detí, ako aj k seniorom. Zostavuje im individuálne jedálničky podľa miery ich fyzickej záťaže alebo sprievodných ochorení ako sú stavy po cievnej príhode alebo rekonvalescencia po ťažkom operačnom zákroku. Vykonáva pri nich presný prístrojový monitoring úbytku a rovnovážneho nárastu svalovej hmoty v končatinách.

Spolupracuje s renomovanými odborníkmi v oblasti endokrinologických a metabolických porúch. Zabezpečuje špecifické odbery v laboratóriách v SR a v zahraničí. U vybraných klientov denne konzultuje s odborníkmi v AKH nemocnici vo Viedni, kde zároveň zariaďuje operačné výkony a poskytuje špeciálne predoperačné konzultácie.

Životopis

Michaela Višňovská, manažérka a vedúca centra DrSLIM Teslova 15, Bratislava

Michaela Višňovská
Manažérka a vedúca centra DrSLIM Teslova 15, Bratislava

S dietologickým poradenstvom má 2,5-ročné skúsenosti. Zostavuje individuálne jedálničky na základe psychologických a fyziologických potrieb konkrétneho pacienta. Obľubuje zdravú výživu, najmä bio a raw stravu. Zaujíma sa o nové techniky v oblasti stravy, športu a zdravia. Pri svojom poradenstve pre zdravú výživu je zameraná výlučne na prírodné produkty a želané výsledky dosahuje bez použitia akýchkoľvek liekov.

Nerimana Sait, asistentka predaja centra DrSLIM Teslova 15, Bratislava

Nerimana Sait
Asistentka predaja Teslova 15, Bratislava

Pracuje na našej pobočke vyše roka a za tento čas už nabrala niekoľko skúsenosti čo sa týka stravovanie našou metódou ale aj zbavovania sa prebytočných kilogramov. Je veľmi ochotná a ústretová. Obľubuje prácu a komunikáciu s ľudmi a medzi jej záľuby patrí šport a spoznávanie nových foriem stravovania pre ľudí s precitlivelosťou na lepok, laktózu a mliečnu bielkovinu.

Monika Laurincová, asistentka predaja centra DrSLIM Teslova 15, Bratislava

Monika Laurincová
Asistentka predaja Teslova 15, Bratislava

Je v našom tíme nová ale po úspešnom ukončení školenia vie poradiť každému s prebytocnými kilami. Má vzťah k zdravej výžive a vo voľných chvílach sa stále zdokonaluje v tejto sfére. Zaujíma sa o všetky novinky v bielkovinovom stravovaní, rada pracuje s ľudmi a každému sa bude snažiť pomôcť.

Partnerské centrá

Diétu Dr.Slim nájdete v širokej sieti našich partnerských centier po celom Slovensku a v Čechách: Bardejov, Bratislava Karlová Ves, Bratislava Kramáre, Bratislava Petržalka, Bratislava Ružinov, Bratislava Seberíniho, Bratislava Zámocká, Bratislava Lazaretská, Břeclav, Dolný Kubín, Dunajská Streda, Halič, Hlohovec, Humpolec, Košice, Levice, Liptovský Hrádok, Malacky, Michalovce, Nitra, Nové Zámky, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Skalica, Stupava, Šamorín, Trenčín, Trnava, Zlín, Zvolen, a Žilina. Všetky partnerské centrá sú vybavené prístupom InBody 230 s jedným z najmodernejších softvérov na meranie vnútorného a vnútrobrušného tuku na svete.

Vernostný program

S naším vernostným programom teraz môžete získať výhody Vy i Vaši známi. Odporučte nás svojmu priateľovi či príbuznému a získajte v hotovosti 20 eur. Vďaka Vám získa Váš známy špeciálny spaľovač tukov a urýchľovač metabolizmu v cene 39 eur s 50% zľavou.

Ako to funguje?

 1. Uveďte vo formulári meno a email Vás a Vášho známeho, ktorému chcete našu diétu Dr.SLIM odporučiť.
 2. Váš známy obdrží emailovú pozvánku na návštevu nášho centra Dr.Slim spolu s kupónom, ktorý je platný 30 dní.
 3. Ak si Váš známy zakúpi náš program a predpísaný počet jedál Dr.Slim alebo Nutrigen na 14 dní a zaplatí si vstupné meranie na prístroji InBODY 370S, splní tak podmienky nášho vernostného programu. Následne Vám bude emailom zaslaný kupón, po predložení ktorého získate v niektorom z našich centier ako odmenu 20 eur v hotovosti. Váš kupón je platný 30 dní.
 4. Nový klient získa k diéte DrSlim a Nutrigen špeciálny spaľovač tukov a urýchľovač metabolizmu v cene 39 € s 50% zľavou, teda len za 19,50 eur. Toto balenie mu postačí na 2 mesiace.

S našou diétou Dr.SLIM tak môžete potešiť seba i svojich blízkych. Pre našich VIP klientov navyše poskytujeme výrazné individuálne zľavy.