Schudnite rýchlo, zdravo a bez jo-jo efektu. Pod dohľadom lekára

Novoročná zľava 100% na vstupné odborné vyšetrenie!

70€ 0€!

Chcem vstupné vyšetrenie

6 dôvodov, prečo chudnúť s Dr. Slim

 • Komplexné a úspešné riešenie obezity
  Už viac ako 10 rokov pomáhame chudnúť každému, kto k nám zavíta. Našimi klientmi sú obézne deti, ľudia s potravinovou intoleranciou aj s obličkovými ťažkosťami. Riešime diétu u ľudí so zdravotnými problémami, u seniorov ale aj športovcov.

 • Pracujeme na konkrétnych problémoch
  Zameriavame sa na chudnutie z problémových partií, na vnútorný tuk a jeho komplikácie, detskú obezitu a rôzne zdravotné problémy.

 • Lahodné a kvalitné produkty vyrobené v EÚ
  Naše produkty si zamilujete. Sú chutné, bezlaktózové, vegánske a vhodné aj pre ľudí s histamínovou intoleranciou. Obsahujú iba prírodné nízkokalorické cukry a sú bez umelých sladidiel.

 • 100% garancia výsledkov
  Váš zdravotný stav je od začiatku pod neustálou odbornou a prístrojovou kontrolou. Chudnutie z tuku kontrolujeme najmodernejším metabolickým softvérom.

 • Pravidelné bezplatné meranie
  Pravidelné bezplatné merania na najmodernejších prístrojoch sú samozrejmou súčasťou našich služieb.

 • Neustály odborný dohľad lekára
  Váš zdravotný stav je pod neustálou kontrolou profesionálov. Každý pacient má k dispozícií bezplatnú NON-STOP linku, kde komunikuje priamo s lekárom. 

Odborný garant metódy DrSLIM

MUDr. Slavomír Belcák, MPH

„Ako lekár som na Slovensku videl množstvo nezdravých, priam nebezpečných diét, ktoré pri nešťastnej náhode môžu spôsobiť trvalé následky na zdraví. Pri takýchto diétach a metódach chudnutia môže vlastná silná vôľa a sebazaprenie, hoc aj s dobrým úmyslom, spraviť škodu na zdraví, ktorú vám nikdy nikto nevráti. Dal som si za úlohu vytvoriť kliniku, v ktorej bude na prvom mieste zdravie klientov. Od roku 2010 sme pomohli niekoľkým tisícom spokojných zákazníkov a rozrástli sa na sieť vyše tridsiatich centier pre komplexné riešenie obezity. A pomáhame ďalej.“

Odborné špecializácie:

 • Atestácia zo všeobecného lekárstva 1.st.
 • Nadstavbová špecializácia z organizácie a riadenia vojenského zdravotníctva
 • Špecializácia v špecializačnom odbore Akupunktúra

Kurzy a odborné stáže:

 • Kurz Medicíny katastrof a manažmentu hromadnej traumy (Nemecko)
 • Výkonný kurz manažmentu zdrojov a zdravotnej starostlivosti (California, USA)
 • Odborná stáž na Certifikovanom pracovisku MZ SR v odbore Akupunktúra
Životopis

Ako prebieha vyšetrenie?

 • Vyšetrenie je v novoročnej zľave úplne zadarmo, trvá cca 1 hodinu a je bezbolestné.

 • Prvé vstupné vyšetrenie lekárom vylúči, alebo potvrdí VISCERÁLNY TUK a ZISTÍ VAŠU RÝCHLOSŤ METABOLIZMU.

 • Následne vám bude pripravený individuálny diétny program zameraný na redukciu tukuzrýchlenie metabolizmu.

 • Po vyšetrení získavate BEZPLATNÉ KONTROLNÉ MERANIA NA ZABRÁNENIE JO-JO EFEKTU.

Výsledky v číslach

0
produktov skladom
0
spokojných klientov
0
partnerských centier v SR a ČR
0
rokov na trhu

Príbehy spokojných klientov

 • Bc. Monika Skokanová
  PROTEÍNOVÁ DIÉTA Dr. Slim od 2022

  Bc. Monika Skokanová

  Bc. Monika Skokanová ku nám prvý krát prišla do centrály Dr. Slim dňa 16.2.2022 s váhou 118,5 kg a celkovým množstvom tuku 62,3 kg. Pri prvom meraní mala obvod pása 138,8 cm, obvod bokov 123,4 cm a obvod stehna 64,3 cm. Mala veľké množstvo nebezpečného vnútrobrušného tuku, autoimunitné ochorenie a vysoký krvný tlak.

  Už po 2 mesiacoch proteínovej diéty Dr. Slim schudla 14,4 kilogramov váhy, z čoho bolo 9,6 kilogramov čistého tuku, z pásu schudla úžasných 11,3 centimetrov a z boku 7,6 centimetrov. Skvelé výsledky!

  Po 7 mesiacoch diéty Dr. Slim schudla 33,5 kg čistej váhy, z čoho bolo 27,2 kg telesného tuku. Z obvodov redukovala v páse 28,8 centimetra a v bokoch 17,9 centimetra! 

  Celý príbeh
 • Vašinová Kristína, Mgr.
  PROTEÍNOVÁ DIÉTA Dr. Slim od 2021

  Vašinová Kristína, Mgr.

  Mgr. Vašinová Kristína je naša klientka, ktorá ku nám prvý krát prišla do centrály Dr. Slim dňa 5.5.2021 s váhou 109,0 kg a celkovým množstvom tuku 56,1 kg. Pri prvom meraní mala obvod pása 124,8 cm, obvod bokov 121,9 cm, obvod hrudníka 121,3 cm a obvod stehna 67,2 cm. Mala veľké množstvo nebezpečného vnútrobrušného tuku.

  Už po 5 mesiacoch diéty schudla 24,5 kilogramov z čoho bolo 19,7 kilogramov tuku, z pásu schudla úžasných 25,3 centimetrov a z boku skoro 12,5 centimetrov. Skvelé výsledky!

  Celý príbeh
 • Bc. Vašinová Jana
  PROTEÍNOVÁ DIÉTA Dr. Slim od 2021

  Bc. Vašinová Jana

  Pani Bc. Vašinová Jana je naša 63 ročná pacientka, ktorá ku nám prvý krát prišla 5.5.2021 s váhou 116,3 kg a celkovým množstvom tuku 58,7 kg. Pri prvom meraní mala  29,3 kilogramu tuku v bruchu, obvod pása 141,1 cm, obvod bokov 119,2 cm, obvod hrudníka 122 cm a obvod stehna 59,7 cm.

  Už po menej ako 2 mesiacoch schudla 16,2 kilogramov z čoho bolo 14,8 kilogramov tuku, z pásu schudla rekordných 21,2 centimetrov a z boku skoro 10 centrimetrov! Skvelé výsledky.

  Od 5.5.2021 do 1.2.2022 schudla počas všetkých fáz Dr. Slim dokopy 40 kg ( zo 116.3 kg na 76,3 kg ), z toho je 34,5 kg čistého tuku.. Schudla 16,3 kg čistého tuku priamo z brucha. Na obvodoch ubrala 44,9 cm z obvodu pása, 18,9 cm z obvodov bokov,  20,1cm z obvodu hrudníka, 10,9 cm z obvodu krku a 7,4 cm z obvodu stehna.

  Celý príbeh
Všetky príbehy

Google hodnotenie

Dr SLIM IconDr SLIM

Teslova 15

5,0 12 reviews

 • Avatar Tomas Dopirak ★★★★★ pred rokom
  16 kg dole, odporúčam 🙂
 • Avatar Erik Richnák ★★★★★ pred 2 rokmi
  Pre ľudí, ktorých trápi vzhľad a váha určite stojí za to si minimálne prísť bezplatne vypočuť túto formu chudnutia. Je to zrozumiteľný a uveriteľný spôsob, ktorý je nenáročný na zvládnutie a v konečnom dôsledku lacný.
 • Avatar Milan Ševčovič ★★★★★ pred 2 rokmi
  Služby na vysokej úrovni, skvelý prístup. Doporučujem 👍🏻
 • Avatar Michaela Mima ★★★★★ pred 2 rokmi
  Krasne prostredie ,super parkovanie ,skvely personal ,vynikajuci vyber produktov
 • Avatar Jarmila Klátilová ★★★★★ pred 3 rokmi
  Príjemné prostredie. Kvalifikovaný personál.

FAQ
Často kladené otázky

Počas prvých pár dní sa v pečeni spaľujú glykogénové zásoby a telo sa dostáva do stavu ketózy, čo znamená, že voľným okom resp. váhovo sa postava nemení.
Následne však začne telo spaľovať svoje vlastné tukové zásoby a efekt chudnutia je pekne postupný. Schudnete presne toľko, koľko chcete a dĺžka chudnutia bude
závisieť výhradne od vášho cieľa. Prvé výsledky teda garantujeme už po dvoch týždňoch a okrem tohto diéta nemá žiadne fixné časové hranice.

V žiadnom prípade! Dokonca ešte počas diéty v 2. – 4. fáze budete postupne nahrádzať a pridávať ku našim proteínovým jedlám bežne dostupné potraviny ako
napríklad zeleninu, šunku, mozzarellu a pod. Po skončení diéty budete môcť kompletne prestať s proteínovými jedlami Dr. Slim bez akéhokoľvek jo-jo efektu.
Mnoho z našich klientov si naše rýchle a zasycujúce jedlá (a hlavne snacky) obľúbi natoľko, že na olovrant alebo desiatu si neodpustia nič iné – aj keď to vôbec nie je nevyhnutné! Dr. Slim produkty vám navyše trvalo zvýšia hodnotu bazálneho metabolizmu, teda sa nemusíte báť, že budete musieť neustále žiť na nízkokalorickom jedálničku.

Nie je proteínová diéta ako proteínová diéta. Nesprávne vytvorené proteínové či keto diéty môžu nielen zaťažovať obličky a pečeň, ale nemusíte pri nich ani schudnúť. To však neplatí pri diéte Dr. Slim, ktorú vám nastaví lekár presne na mieru tak, aby nebol zaťažovaný žiaden interný orgán a zároveň sa dostavil plný efekt chudnutia. Pri našej diéte konzumujú naši klienti o mnoho menej bielkovín ako napr. aktívni športovci alebo iné skupiny ľudí. Vaše obličky budú plne zdravé a spokojné.

Nie, proteínová diéta Dr. Slim je navrhnutá tak, že po pri nej nemusíte prijímať  akékoľvek vitamíny ani minerály, všetko potrebné pre zdravý chod organizmu je v
našich produktoch a teda po pri diéte Dr. Slim nemusíte prijímať akúkoľvek inú stravu.

Nie, diéta má garantovaný efekt aj pri sedavom štýle života alebo zamestnania. Diéta je nastavená presne na mieru nielen vašim aktuálnym telesným parametrom, ale je prispôsobená aj vášmu životnému štýlu. Podľa toho je presne nastavený počet produktov denne tak, aby ste nikdy necítili pocit hladu a stále sa cítili plní energie. To znamená, že pohyb, od zdravej prechádzky prírodou až po silové cvičenie, je vítaný (je samozrejme potrebné podľa aktivity prispôsobiť diétu), no určite nie je nevyhnutný pre plný efekt diéty.