Proteínová diéta je jednou z najpopulárnejších diét kvôli jej efektivite, rýchlosti a iným zdravotným výhodám

Schudnite rýchlo, zdravo a bez jo-jo efektu.

Novoročná zľava 100% na vstupné odborné vyšetrenie lekárom na centrále pri odbere diéty na 2 týždne!

70€ 0€!

5 dôvodov, prečo chudnúť s Dr. Slim

 • Komplexné riešenie nadváhy
  Už viac ako 10 rokov pomáhame chudnúť každému, kto k nám zavíta. Našimi klientmi sú nielen športovci a  zdraví ľudia s pár kilami navyše, ale aj deti, ľudia s potravinovou intoleranciou a rôznymi ochoreniami. Diétu nastavujeme každému individuálne podľa jeho pohybovej aktivity, chuti a denného režimu tak, aby nepociťoval žiaden hlad ani únavu.

 • Lahodné a kvalitné produkty vyrobené v EÚ
  Naše produkty si zamilujete. Sú chutné, rôznorodé, a väčšinu z nich dokážete pripraviť už do 2 minút! Každý jeden z nich vás zasýti. Pre ľudí so špeciálnou diétou máme v ponuke aj produkty bezlaktózové, vegánske a vhodné aj pre ľudí s histamínovou intoleranciou.

 • 100% garancia výsledkov
  Váš pokrok je od začiatku pod neustálou odbornou a objektívnou prístrojovou kontrolou. Chudnutie z tuku, udržiavanie svalovej hmoty a celkovej vody a zvyšovanie bazálneho metabolizmu kontrolujeme najmodernejším metabolickým softvérom pomocou prístroja InBody.

 • Pravidelné bezplatné meranie
  Pravidelné bezplatné merania na najmodernejších prístrojoch InBody vrátane konzultácie výsledkov s odborníkom má u nás každý klient každých 14 dní. Výsledkový list získa v písomnej / elektronickej forme a slúži ako objektívny ukazateľ dosiahnutých výsledkov.

 • Neustály odborný dohľad lekára
  Váš pokrok chudnutia je pod neustálou kontrolou vyškolených profesionálov v centrách Dr. Slim. Každý náš klient má k dispozícií bezplatnú NON-STOP linku, kde komunikuje priamo s lekárom pre akékoľvek otázky ohľadom proteínovej diéty Dr. Slim. 

Odborný garant metódy DrSLIM

MUDr. Slavomír Belcák, MPH

„Ako lekár som na Slovensku videl množstvo nezdravých, priam nebezpečných diét, ktoré pri poctivom dodržiavaní môžu spôsobiť nie len stratu svalovej hmoty, zvýšenie tukového tkaniva, ale v horšom prípade aj trvalé následky na zdraví. Pri takýchto diétach a metódach chudnutia môže vlastná silná vôľa a sebazaprenie, hoc aj s dobrým úmyslom, spraviť škodu na zdraví. Dal som si za úlohu vytvoriť kliniku, v ktorej bude na prvom mieste zdravie klientov a vedecky overené spôsoby chudnutia, kde klienti nebudú musieť hladovať, cítiť sa celý deň unavene a aj pri hektickom rýchlom štýle života si vedieť jedlá pripraviť rýchlo a kdekoľvek tak, aby boli neustále rôznorodé. Od roku 2010 sme pomohli niekoľkým tisícom spokojných zákazníkov a rozrástli sa na sieť vyše tridsiatich centier pre komplexné riešenie nadváhy.“

Odborné špecializácie:

 • Atestácia zo všeobecného lekárstva 1.st.
 • Nadstavbová špecializácia z organizácie a riadenia vojenského zdravotníctva
 • Špecializácia v špecializačnom odbore Akupunktúra

Kurzy a odborné stáže:

 • Kurz Medicíny katastrof a manažmentu hromadnej traumy (Nemecko)
 • Výkonný kurz manažmentu zdrojov a zdravotnej starostlivosti (California, USA)
 • Odborná stáž na Certifikovanom pracovisku MZ SR v odbore Akupunktúra

Ako prebieha vyšetrenie?

 • Vyšetrenie začína úvodnou konzultáciou so školeným odborníkom / lekárom, kde sa zhodnotí súčasný zdravotný stav a ciele pre chudnutie.

 • V ďalšom kroku prebehne vyšetrenie pomocou bioimpedančného prístroja InBody, ktorý zhodnotí objem a lokalizáciu telesného tuku, svalovej hmoty, telesnej vody, hmotnosť kosti a pod. a zároveň vypočíta hodnotu bazálneho metabolizmu a vypočíta telesné miery. Vyšetrenie prístrojom InBody trvá zhruba 30 sekúnd a je bezbolestné, fyzicky nenáročné a objektívne – je založené na výpočte elektrického odporu telesnými tkanivami po prechode elektrického prúdu, ktorý telo nedokáže pocítiť a nemôže mu ublížiť.

 • Následne odborník skonzultuje výsledky merania, vysvetlí základné pojmy a princípy diéty a pripraví vám individuálny diétny program zameraný na redukciu tuku a zrýchlenie metabolizmu.

 • Po úvodnom vyšetrení po dobu diéty získavate bezplatné vyšetrenia každých 14 dní na prístroji InBody aby ste mohli objektívne sledovať svoj pokrok.

Výsledky v číslach

0
produktov skladom
0
spokojných klientov
0
partnerských centier v SR a ČR
0
rokov na trhu

Príbehy spokojných klientov

 • Bc. Monika Skokanová
  PROTEÍNOVÁ DIÉTA Dr. Slim od 2022

  Bc. Monika Skokanová

  Bc. Monika Skokanová ku nám prvý krát prišla do centrály Dr. Slim dňa 16.2.2022 s váhou 118,5 kg a celkovým množstvom tuku 62,3 kg. Pri prvom meraní mala obvod pása 138,8 cm, obvod bokov 123,4 cm a obvod stehna 64,3 cm. Mala veľké množstvo nebezpečného vnútrobrušného tuku, autoimunitné ochorenie a vysoký krvný tlak.

  Už po 2 mesiacoch proteínovej diéty Dr. Slim schudla 14,4 kilogramov váhy, z čoho bolo 9,6 kilogramov čistého tuku, z pásu schudla úžasných 11,3 centimetrov a z boku 7,6 centimetrov. Skvelé výsledky!

  Po 7 mesiacoch diéty Dr. Slim schudla 33,5 kg čistej váhy, z čoho bolo 27,2 kg telesného tuku. Z obvodov redukovala v páse 28,8 centimetra a v bokoch 17,9 centimetra! 

  Celý príbeh
 • Vašinová Kristína, Mgr.
  PROTEÍNOVÁ DIÉTA Dr. Slim od 2021

  Vašinová Kristína, Mgr.

  Mgr. Vašinová Kristína je naša klientka, ktorá ku nám prvý krát prišla do centrály Dr. Slim dňa 5.5.2021 s váhou 109,0 kg a celkovým množstvom tuku 56,1 kg. Pri prvom meraní mala obvod pása 124,8 cm, obvod bokov 121,9 cm, obvod hrudníka 121,3 cm a obvod stehna 67,2 cm. Mala veľké množstvo nebezpečného vnútrobrušného tuku.

  Už po 5 mesiacoch diéty schudla 24,5 kilogramov z čoho bolo 19,7 kilogramov tuku, z pásu schudla úžasných 25,3 centimetrov a z boku skoro 12,5 centimetrov. Skvelé výsledky!

  Celý príbeh
 • Bc. Vašinová Jana
  PROTEÍNOVÁ DIÉTA Dr. Slim od 2021

  Bc. Vašinová Jana

  Pani Bc. Vašinová Jana je naša 63 ročná pacientka, ktorá ku nám prvý krát prišla 5.5.2021 s váhou 116,3 kg a celkovým množstvom tuku 58,7 kg. Pri prvom meraní mala  29,3 kilogramu tuku v bruchu, obvod pása 141,1 cm, obvod bokov 119,2 cm, obvod hrudníka 122 cm a obvod stehna 59,7 cm.

  Už po menej ako 2 mesiacoch schudla 16,2 kilogramov z čoho bolo 14,8 kilogramov tuku, z pásu schudla rekordných 21,2 centimetrov a z boku skoro 10 centrimetrov! Skvelé výsledky.

  Od 5.5.2021 do 1.2.2022 schudla počas všetkých fáz Dr. Slim dokopy 40 kg ( zo 116.3 kg na 76,3 kg ), z toho je 34,5 kg čistého tuku.. Schudla 16,3 kg čistého tuku priamo z brucha. Na obvodoch ubrala 44,9 cm z obvodu pása, 18,9 cm z obvodov bokov,  20,1cm z obvodu hrudníka, 10,9 cm z obvodu krku a 7,4 cm z obvodu stehna.

  Celý príbeh

Google hodnotenie

Dr. Slim IconDr. Slim

Teslova 15

5,0 23 reviews

 • Avatar Roman Gono ★★★★★ pred 2 týždňami
  Dr.Slim služby využivam už viac ako 2 roky, veľka spokojnosť s prístupom lekara, vždy ochotný a dobre naladeny, pristup veľmi empatický avšak vysoko profesionalny, jedina nevyhoda že býva dosť klientov , vyhoda exkluzivna čakareň, WC,bezplatne … More parkovanie čo je v BA rarita.
 • Avatar Marián Kapinos ★★★★★ pred týždňom
  Super skúsenosť za 4 mesiace som schudol 13 kilogramov čistého tuku z 93 kg na 80 kg bez jojo efektu .Nepoznám účinnejšiu metódu spaľovania tuku ako je Dr.Slim a to som ich vyskúšal niekoľko.
 • Avatar Ivi Tk ★★★★★ pred 2 týždňami
  Chcete chudnúť bez pocitu hladu? Ak áno, tak vrele odporúčam stretnutie s Dr. Belcákom zo spoločnosti Dr. Slim. Naladí vás na správnu vlnu a chudnete pod lekárskym dohľadom. Rýchlosť chudnutia si určujete sami a je priamo úmerná sile vášho … More rozhodnutia a cieľavedomosti. Skúste to a zažite prekvapujúco rýchlo radosť z pozitívnej zmeny a vlastný úspech pri chudnutí.
  Chce to odhodlanie a odvahu na zmenu, ale stojí to za to. Držím vám palce!
 • Avatar Marián Uherčík ★★★★★ pred 2 týždňami
  S centrom chudnutia Dr.Slim som veľmi spokojný a vrelo odporúčam klientom,ktorí potrebujú upraviť svoju hmotnosť.Oceňujem profesionálny,individuálny prístup,príjemné prostredie a v neposlednom rade možnosť parkovania priamo pri centre. … More
 • Avatar Jana Grofová ★★★★★ pred 2 týždňami
  Je to skvelé… chutné produkty, zaručený výsledok, milý personál, možnosť parkovania priamo pred centrom, odborný pristup s dlhoročnými skúsenosťami a rýchle vybavenie.

FAQ
Často kladené otázky

Počas prvých pár dní sa v pečeni spaľujú glykogénové zásoby a telo sa dostáva do stavu ketózy, čo znamená, že voľným okom resp. váhovo sa postava nemení.
Následne však začne telo spaľovať svoje vlastné tukové zásoby a efekt chudnutia je postupný. Schudnete presne toľko, koľko chcete a dĺžka chudnutia bude
závisieť výhradne od vášho cieľa. Prvé výsledky teda garantujeme už po dvoch týždňoch a okrem toho diéta nemá žiadne fixné časové hranice.

V žiadnom prípade! Dokonca ešte počas diéty v 2. – 4. fáze budete postupne nahrádzať a pridávať ku našim proteínovým jedlám bežne dostupné potraviny ako
napríklad zeleninu, šunku, mozzarellu a pod. Po skončení diéty budete môcť kompletne prestať s proteínovými jedlami Dr. Slim bez akéhokoľvek jo-jo efektu.
Mnoho z našich klientov si naše rýchle a zasycujúce jedlá (a hlavne snacky) obľúbi natoľko, že na olovrant alebo desiatu si neodpustia nič iné – aj keď to vôbec nie je nevyhnutné! Dr. Slim produkty vám navyše trvalo zvýšia hodnotu bazálneho metabolizmu, teda sa nemusíte báť, že budete musieť neustále žiť na nízkokalorickom jedálničku.

Diéta Dr. Slim u zdravého človeka (bez známych ochorení obličiek / pečene) nezaťažuje žiadne vnútorné orgány. Zvýšený príjem bielkovín a to aj vrátane niekoľko násobne vyššieho príjmu ako príjmajú naši klienti denne nemôže poškodiť obličky – tento verejne známy mýtus o poškodení bariéry obličiek zvýšeným príjmom bielkovín u zdravého človeka nebol nikdy vedecky ani klinicky popísaný. Pri našej diéte konzumujú naši klienti o mnoho menej bielkovín ako napr. aktívni športovci alebo iné skupiny ľudí. Ľudí so známym ochorením obličiek alebo pečene, ktorí majú záujem o diétu Dr. Slim nastaví garant proteínovej diéty MUDr. Slavomír Belcák, MPH na osobnej konzultácii v centrále Dr. Slim na mieru tak, aby nebol zaťažovaný žiaden interný orgán a zároveň sa dostavil plný efekt chudnutia.

Nie, proteínová diéta Dr. Slim je navrhnutá tak, že po pri nej nemusíte prijímať  akékoľvek vitamíny ani minerály, všetko potrebné pre zdravý chod organizmu je v
našich produktoch a teda po pri diéte Dr. Slim nemusíte prijímať akúkoľvek inú stravu.

Nie, diéta má garantovaný efekt aj pri sedavom štýle života alebo zamestnania. Diéta je nastavená presne na mieru nielen vašim aktuálnym telesným parametrom, ale je prispôsobená aj vášmu životnému štýlu. Podľa toho je presne nastavený počet produktov denne tak, aby ste nikdy necítili pocit hladu a stále sa cítili plní energie. To znamená, že pohyb, od zdravej prechádzky prírodou až po silové cvičenie, je vítaný (je samozrejme potrebné podľa aktivity prispôsobiť diétu), no určite nie je nevyhnutný pre plný efekt diéty.