Od roku 2010 pomáhame tisícom z vás.

Centrá Dr. Slim

Naše centrá pracujúce metódou Dr. Slim sú vybavené najmodernejším softvérom na meranie vnútorného a vnútroorgánového tuku pomocou prístroja InBody. Centrá Dr. Slim nájdete v Bratislave na Teslovej 15 (centrála pre SR a ČR s InBODY 370S) a na našich 29-tich partnerských miestach v SR a ČR. Tešia sa tu na vás ochotní a certifikovaní odborníci, ktorí vám zostavia individuálny diétny režim na mieru s 24 hod. dohľadom lekára.

Komplexné riešenie nadváhy

Dr. Slim pôsobí na slovenskom a českom trhu proteínových diét od ich úplného začiatku. Naše dlhoročné skúsenosti spravili z diétnej metódy Dr. Slim kvalitný, chutný a cenovo dostupný produkt, vďaka čomu máme v našich centrách už vyše 12 000 spokojných klientov. Ako jediní na Slovensku sa venujeme problémom s nadváhou komplexne. Za­me­ria­va­me sa na všetky kategórie klientov vrátane detí s nadváhou, na klientov s potravinovou intoleranciou, ľudí s obličkovými ťažkosťami, ale aj bežných ľudí, ktorí potrebujú zdravo a rýchlo zhodiť nadbytočné kilá.

Kvalitné a chutné produkty

Proteínové jedlá Dr. Slim zmenia váš doterajší pohľad na diéty. Zabudnite na pocity hladu, únavy, bolesti brucha, zápchu a striktné dodržiavanie jedálnička, ktorý je vytvorený z jedál, ktoré vám ani nechutia. Vyberte si z našej pestrej ponuky vyše 100 jedál. Doprajte si napríklad proteínové palacinky s lahodnou čokoládou bez výčitiek z priberania, či skutočnú kuraciu proteínovú polievku.

Neustály odborný dohľad

Zdravotný stav našich klientov je od prvého lekárskeho vyšetrenia na našom pracovisku pod neustálou kontrolou. Pacienti majú k dispozícii 24 hod. NON-STOP telefonickú linku s hlavným odborným garantom metódy. Klienti majú v našich licencovaných centrách ga­ran­to­va­né pravidelné bezplatné merania na našich prí­stro­joch s metabolickým softvérom InBody.

Náš tím

Odborný garant Dr. SLIM

MUDr. Slavomír Belcák, MPH

Je zakladateľom redukčních kliník Dr. Slim v SR a ČR a hlavným odborným garantom pre partnerské centrá využívajúce metódu Dr. Slim. Od roku 2010 sa systematicky venuje proteínovým a iným diétam s pravidelným meraním klientov na prístroji InBODY 720S. V súčasnosti pôsobí v centrále Dr,.Slim na Teslovej 15 v Bratislave a v Humennom.

Od začiatku proteínových diét má neustály fyzický kontakt so všetkými typmi klient. Pomáha pri dietetickej liečbe metabolických ochorení ako cukrovka I. a II. stupňa a detská obezita, ako aj pri stavoch po onkologickej liečbe. Venuje sa tiež špecifickým klientom s kontraindikáciami proteínovej a inej diéty ako je obličková nedostatočnosť či alergia na mliečnu bielkovinu, sóju a lepok. Špecificky sa venuje pacientom s poruchami príjmu potravy ako sú poruchy vstrebateľnosti či Crohnova choroba, pri ktorých je potrebné nabrať svalovú hmotu.

Individuálny prístup má k športovcom vrátane detí, ako aj k seniorom. Zostavuje im individuálne jedálničky podľa miery ich fyzickej záťaže alebo sprievodných ochorení ako sú stavy po cievnej príhode alebo rekonvalescencia po ťažkom operačnom zákroku. Vykonáva pri nich presný prístrojový monitoring úbytku a rovnovážneho nárastu svalovej hmoty v končatinách.

Spolupracuje s renomovanými odborníkmi v oblasti endokrinologických a metabolických porúch. Zabezpečuje špecifické odbery v laboratóriách v SR a v zahraničí. U vybraných klientov denne konzultuje s odborníkmi v AKH nemocnici vo Viedni, kde zároveň zariaďuje operačné výkony a poskytuje špeciálne predoperačné konzultácie.

Vzdelanie:

 • 1990-1993: Univerzita Karlova v Hradci Králové Lekárska fakulta, odbor všeobecné lekárstvo
 • 1993-1996: Univerzita Pavla Jozefa Šafárika Košice, Lekárska fakulta, odbor všeobecné lekárstvo a udelenie titulu MUDr.
 • 2005-2008: Slovenská zdravotnícka Univerzita Bratislava Fakulta verejného zdravotníctva, študijný odbor Master of Public Health (titul Odborník na riadenie verejného zdravotníctva)
 • 2007-2008: Vojenská Lekárska Univerzita Šanghaj, Čínska ľudovodemokratická republika, odbor Akupunktúra a Tradičná čínska Medicína

Odborné špecializácie:

 • 27.4.1999: Atestácia zo všeobecného lekárstva 1.st.
 • 19.6. 2003: Nadstavbová špecializácia z organizácie a riadenia vojenského zdravotníctva
 • 7.7.2008: Špecializácia v špecializačnom odbore Akupunktúra

Kurzy a odborné stáže:

 • 2001: Kurz Medicíny katastrof a manažmentu hromadnej traumy (Akadémia pre núdzové plánovanie a civilnú obranu, Nemecko)
 • 2002: Líderský kurz v regionálnej odpovedi na katastrofy a hromadnú traumu (Česká republika)
 • 2003: Výkonný kurz manažmentu zdrojov a zdravotnej starostlivosti (San Diego, California, USA)
 • 2003-2007 Odborná stáž na Certifikovanom pracovisku Ministerstva Zdravotníctva SR v odbore Akupunktúra

Zastávané pracovné pozície:

 • 1996-2001: Náčelník zdravotného strediska, 73. záchranná brigáda Civilnej Ochrany Ministerstva vnútra SR, Humenné
 • 2002-2006: Ministerstvo Obrany SR, Odbor riadenia vojenského zdravotníctva (náčelník Odboru riadenia vojenského zdravotníctva)
 • 2006: člen Dozornej rady Spoločnej zdravotnej poisťovne
 • 2006-2008: Predseda Dozornej rady Leteckej vojenskej nemocnice a.s. Košice
 • 2006-2007: Náčelník Odboru riadenia vojenského zdravotníctva, Veliteľstvo vojenského zdravotníctva, Ružomberok
 • 2007-2008: Vyslaný Ministrom obrany SR na štúdium akupunktúry a tradičnej čínskej medicíny na Vojenskú Lekársku Univerzitu v Šanghaji, Čína
 • 2008-2010: Náčelník Odboru špecializovaných zdravotníckych činností, Ústredná vojenská nemocnica, Ružomberok
 • 2010-2012: Hlavný lekár kliniky alternatívnej medicíny Terra Medica, Bratislava o Hlavný odborník Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky v odbore AKUPUNKTÚRA a TRADIČNÁ ČÍNSKA MEDICÍNA
 • 2010 – doteraz : Majiteľ a zakladateľ partnerských centier Dr. Slim v Slovenskej a Českej republike s denným fyzickým kontaktom s klientami rôznych kategórii, odborné školenie a dohľad nad metódou Dr. Slim, odborný garant proteínovej diéty Dr. Slim na riešenie redukcie vnútorného tuku a zrýchlenia metabolizmu v SR a ČR

Manažérka a vedúca centra Dr. SLIM

Karolína Melišková

Je certifikovaná a skúsená technicko-odborná vedúca našej centrály Dr. Slim na Teslovej 15 v Bratislave. S dietologickým poradenstvom samostatne pracuje pod denným neustálym dohľadom MUDr. Slavomíra Belcáka, MPH. Počas svojej práce v centrále Dr. Slim pracovala s rôznymi typmi klientov a získala skúsenosti s redukciou váhy u všetkých skupín pacientov a klientov trpiacimi rôznymi stupňami i typmi obezity. Je certifikovaná na odborné merania na prístroji INBODY 370s metabolickým softwérom a poskytuje klientom a pacientom všetky potrebné odborné výstupy a interpretuje analýzy ich metabolických výsledkov.Koordinuje zároveň podklady od Dr. Slim centier a ich výstupy spracováva pre záverečné analýzy pre odborné lekárske poradenstvo.

Odborná asistentka centra DrSLIM

Sarah Morvayová

Certifikovaná na komplexné merania na INBODY 370s, prešla kompletným odborným školením školiteľa centier Dr. Slim. Počas odborných meraní je denne v styku so všetkými skupinami klientov, ktorí potrebujú zhodiť nadbytočné kilogramy a poskytuje výstupy meraní moniturujúc efektivitu a rovnomerný nárast ich svalovej hmoty a metabolizmu.

Keto diéta Dr. Slim sú produkty Dr. Slim, ktoré navodia ketózu a sú vhodné v keto diéte.

Garancia výsledkov

Zdravotný stav našich klientov je od prvej konzultácie na našom pracovisku pod odbornou a prístrojovou kontrolou. Chudnutie z tuku kontrolujeme najmodernejším prístrojom pre hodnotenie telesnej konštitúcie tuku a svalovej hmoty InBody.

Odporúčame

Konzultácie v centrách Dr. Slim

 • bezplatné konzultácie a merania pomocou InBody každých 14 dní

 • 100 % garancia vrátenia peňazí

 • trvalé výsledky chudnutia bez jo-jo efektu

E-shop a online konzultácie

 • lekár dostupný na telefóne alebo chate bezplatne

 • chudnutie z vnútorného tuku

 • trvalé výsledky chudnutia bez jo-jo efektu