S nami NAOZAJ schudnete. 100% garancia vrátenia peňazí.

10% zľava do konca mesiaca
na všetky nezľavnené produkty.

V košíku využite kód kupónu: ZACINAMSCHUDNUTIM

Nakúpiť
Zostaviť jedálniček na mieru

7 dôvodov prečo produkty od Dr. Slim

 • Neustály odborný dohľad
  Váš zdravotný stav je pod neustálou kontrolou profesionálov. Každý pacient má k dispozícií bezplatnú NON-STOP linku, kde komunikuje s lekárom.

 • Vytvorenie jedálnička zadarmo
  Ku každému pacientovi pristupujeme citlivo a individuálne. Najdôležitejšia je pre nás vaša spokojnosť, preto vám jedálniček vytvoríme na mieru.

 • Lahodné a kvalitné produkty vyrobené v EÚ
  Naše produkty si zamilujete. Sú chutné, bezlaktózové, vegánske a vhodné aj pre ľudí s histamínovou intoleranciou. Obsahujú iba prírodné nízkokalorické cukry a sú bez umelých sladidiel.

 • Bezpečná a zdravá diéta bez cvičenia
  Diéta bez hladovky, bez potreby cvičiť a pod neustálym dohľadom lekára. Zabudnite na pocit hladu, chudnite s radosťou a plní energie.

 • Jednoduchá a rýchla príprava
  Príprava jedla vám zaberie menej ako minútu. Nemusíte si rezervovať čas na varenie diétneho obedu ani skúmať kalorické hodnoty na obaloch.

 • Doprava zadarmo + meranie zadarmo
  Nakúpte u nás nad 100€ máte u nás dopravu zadarmo a tiež bezplatné meranie.

 • 100% garancia vrátenia peňazí
  Naše produkty a postupy sú overené a skutočne fungujú. Preto vám v prípade, že nebudete spokojní s výsledkom našej diéty, garantujeme vrátenie peňazí.

Vytvorte si individuálny diétny plán na mieru presne podľa vašej chuti do 3 minút a s garanciou vrátenia peňazí!

Do konfigurátora

Odborný garant metódy DrSLIM

MUDr. Slavomír Belcák, MPH

„Ako lekár som na Slovensku videl množstvo nezdravých, priam nebezpečných diét, ktoré pri nešťastnej náhode môžu spôsobiť trvalé následky na zdraví. Pri takýchto diétach a metódach chudnutia môže vlastná silná vôľa a sebazaprenie, hoc aj s dobrým úmyslom, spraviť škodu na zdraví, ktorú vám nikdy nikto nevráti. Dal som si za úlohu vytvoriť kliniku, v ktorej bude na prvom mieste zdravie klientov. Od roku 2010 sme pomohli niekoľkým tisícom spokojných zákazníkov a rozrástli sa na sieť vyše tridsiatich centier pre komplexné riešenie obezity. A pomáhame ďalej.“

Odborné špecializácie:

 • Atestácia zo všeobecného lekárstva 1.st.
 • Nadstavbová špecializácia z organizácie a riadenia vojenského zdravotníctva
 • Špecializácia v špecializačnom odbore Akupunktúra

Kurzy a odborné stáže:

 • Kurz Medicíny katastrof a manažmentu hromadnej traumy (Nemecko)
 • Výkonný kurz manažmentu zdrojov a zdravotnej starostlivosti (California, USA)
 • Odborná stáž na Certifikovanom pracovisku MZ SR v odbore Akupunktúra
Životopis

Výber z najpredávanejších jedál

Výsledky v číslach

0
produktov skladom
0
spokojných klientov
0
partnerských centier v SR a ČR
0
rokov na trhu

Naše recenzie na Googli

Dr SLIM IconDr SLIM

Teslova 15

5,0 12 reviews

 • Avatar Tomas Dopirak ★★★★★ pred rokom
  16 kg dole, odporúčam 🙂
 • Avatar Erik Richnák ★★★★★ pred 2 rokmi
  Pre ľudí, ktorých trápi vzhľad a váha určite stojí za to si minimálne prísť bezplatne vypočuť túto formu chudnutia. Je to zrozumiteľný a uveriteľný spôsob, ktorý je nenáročný na zvládnutie a v konečnom dôsledku lacný.
 • Avatar Milan Ševčovič ★★★★★ pred 2 rokmi
  Služby na vysokej úrovni, skvelý prístup. Doporučujem 👍🏻
 • Avatar Michaela Mima ★★★★★ pred 2 rokmi
  Krasne prostredie ,super parkovanie ,skvely personal ,vynikajuci vyber produktov
 • Avatar Jarmila Klátilová ★★★★★ pred 3 rokmi
  Príjemné prostredie. Kvalifikovaný personál.

FAQ
Často kladené otázky

Počas prvých pár dní sa v pečeni spaľujú glykogénové zásoby a telo sa dostáva do stavu ketózy, čo znamená, že voľným okom resp. váhovo sa postava nemení.
Následne však začne telo spaľovať svoje vlastné tukové zásoby a efekt chudnutia je pekne postupný. Schudnete presne toľko, koľko chcete a dĺžka chudnutia bude
závisieť výhradne od vášho cieľa. Prvé výsledky teda garantujeme už po dvoch týždňoch a okrem tohto diéta nemá žiadne fixné časové hranice.

V žiadnom prípade! Dokonca ešte počas diéty v 2. – 4. fáze budete postupne nahrádzať a pridávať ku našim proteínovým jedlám bežne dostupné potraviny ako
napríklad zeleninu, šunku, mozzarellu a pod. Po skončení diéty budete môcť kompletne prestať s proteínovými jedlami Dr. Slim bez akéhokoľvek jo-jo efektu.
Mnoho z našich klientov si naše rýchle a zasycujúce jedlá (a hlavne snacky) obľúbi natoľko, že na olovrant alebo desiatu si neodpustia nič iné – aj keď to vôbec nie je nevyhnutné! Dr. Slim produkty vám navyše trvalo zvýšia hodnotu bazálneho metabolizmu, teda sa nemusíte báť, že budete musieť neustále žiť na nízkokalorickom jedálničku.

Nie je proteínová diéta ako proteínová diéta. Nesprávne vytvorené proteínové či keto diéty môžu nielen zaťažovať obličky a pečeň, ale nemusíte pri nich ani schudnúť. To však neplatí pri diéte Dr. Slim, ktorú vám nastaví lekár presne na mieru tak, aby nebol zaťažovaný žiaden interný orgán a zároveň sa dostavil plný efekt chudnutia. Pri našej diéte konzumujú naši klienti o mnoho menej bielkovín ako napr. aktívni športovci alebo iné skupiny ľudí. Vaše obličky budú plne zdravé a spokojné.

Nie, proteínová diéta Dr. Slim je navrhnutá tak, že po pri nej nemusíte prijímať  akékoľvek vitamíny ani minerály, všetko potrebné pre zdravý chod organizmu je v
našich produktoch a teda po pri diéte Dr. Slim nemusíte prijímať akúkoľvek inú stravu.

Nie, diéta má garantovaný efekt aj pri sedavom štýle života alebo zamestnania. Diéta je nastavená presne na mieru nielen vašim aktuálnym telesným parametrom, ale je prispôsobená aj vášmu životnému štýlu. Podľa toho je presne nastavený počet produktov denne tak, aby ste nikdy necítili pocit hladu a stále sa cítili plní energie. To znamená, že pohyb, od zdravej prechádzky prírodou až po silové cvičenie, je vítaný (je samozrejme potrebné podľa aktivity prispôsobiť diétu), no určite nie je nevyhnutný pre plný efekt diéty.

Nie, zľavový kód pre 15% zľavu na všetky produkty nie je možné kombinovať s inými zľavovými kódmi. V prípade individuálnej zľavy pre VIP klientov bude zarátaná iba vyššia zľava.