Sme tu pre Vás už od roku 2010, od kedy sme pomohli tisíckam pacientom.

Centrá DrSLIM

Naše centrá pracujúce metódou DrSlim sú vybavené najmodernejším softvérom na meranie vnútorného a vnútroorgánového tuku. Centrá DrSlim nájdete v Bratislave na Teslovej 15 ( centrála pre SR a ČR s InBODY 370S ) a na našich 29-tich partnerských miestach v SR a ČR. Tešia sa tu na Vás ochotní a certifikovaní odborníci, ktorí Vám zostavia individuálny diétny režim na mieru s 24 hod. dohľadom lekára.

Komplexné riešenie obezity

DrSlim pôsobí na trhu proteínových diét od ich úplného začiatku. Naše dlhoročné skúsenosti spravili z diétnej metódy DrSlim kvalitný a cenovo dostupný produkt, vďaka čomu máme v našich centrách už vyše 8000 spokojných pacientov. Ako jediní na Slovensku sa venujeme problémom s obezitou komplexne. Za­me­ria­va­me sa na všetky kategórie klientov vrátane obéznych detí, na klientov s potravinovou intoleranciou, ľudí s obličkovými ťažkosťami. Riešime diétu u kom­pli­ko­va­ných, obéznych diabetikov, u starých ľudí a špor­tov­cov.

Kvalitné produkty

Produkty DrSlim zmenia vašu diétu a redukciu tuku na skutočný gurmánsky zážitok BEZ POCITU HLADOVANIA. Doprajte si proteínové palacinky s pravou lahodnou čokoládou bez výčitiek z priberania, či reálnu kuraciu proteínovú polievku, ktorá zrýchľuje metabolizmus. Všetky produkty obsahujú výlučne prírodné najmodernejšie nízkokalorické cukry a neobsahujú škodlivý aspartam. Výrobky sú dovážané od viacerých svetových výrobcov špičkovej kvality z Francúzska, Monaka, Španielska a Talianska.. Doplnky na podporu chudnutia sú konzultované s odborníkmi v Kanade a USA.

Neustály odborný dohľad

Zdravotný stav našich klientov je od prvého lekárskeho vyšetrenia na našom pracovisku pod neustálou kontrolou. Pacienti majú k dispozícii 24 hod. NON-STOP linku s hlavným odborným garantom metódy. Pacienti a klienti majú v našich licencovaných centrách ga­ran­to­va­né pravidelné bezplatné merania na našich prí­stro­joch s metabolickým softwérom.

Chudnite pre zdravie

DrSlim je špeciálna hyperproteínová diéta, pri ktorej sa chudne hlavne z vnútorného tuku. Ten je potrebné redukovať nielen z estetických, ale aj zo zdravotných dôvodov. DrSlim prispieva k znižovaniu cholesterolu, úprave krvného tlaku a hladiny cukru v krvi, čím pomáha pri mnohých zdravotných problémoch ako sú srdcovo-cievne ochorenia, cukrovka a pod.

Príjemné chudnutie bez jojo-efektu

Diéta DrSlim je pre pacientov príjemná. Netrpia počas nej hladom ani úbytkom energie, práve naopak – cítia sa plní elánu a telesnej pohody. Pri tejto diéte sa netreba báť úbytku svalovej hmoty ani jo-jo efektu, keďže metabolizmus sa zrýchľuje spôsobom, ktorý je telu prirodzený.

Výrazná zmena

Najviditeľnejšími partiami, z ktorých tuk rýchlo ubúda, sú obvody – najmä brucha a pása, čo sa ihneď prejaví na zmene vašej konfekčnej veľkosti.

Náš team

Naše centrá pracujúce metódou DrSlim sú vybavené najmodernejším softvérom na meranie vnútorného a vnútroorgánového tuku. Centrá DrSlim nájdete v Bratislave na Teslovej 15 ( centrála pre SR a ČR s InBODY 370S ) a na našich 29 - tich partnerských miestrach v SR a ČR. Tešia sa tu na Vás ochotní a certifikovaní odborníci, ktorí Vám zostavia individuálny diétny reýim na mieru s 24 hod. dohľadom lekára

Dr. Slavomír Belcák, MPH
ODBORNÝ GARANT DrSLIM

MUDr. Slavomír Belcák, MPH

Je zakladateľom centier DrSLIM v SR a ČR a hlavným odborným garantom pre partnerské centrá využívajúce metódu DrSLIM. Od roku 2010 sa systematicky venuje proteínovým a iným diétam s pravidelným meraním klientov na prístroji InBODY 370S. V súčasnosti pôsobí v centrále DrSLIM na Teslovej 15 v Bratislave.

Od začiatku proteínových diét má neustály fyzický kontakt so všetkými typmi pacientov. Pomáha pri dietetickej liečbe metabolických ochorení ako cukrovka I. a II. stupňa a detská obezita, ako aj pri stavoch po onkologickej liečbe. Venuje sa tiež špecifickým klientom s kontraindikáciami proteínovej a inej diéty ako je obličková nedostatočnosť či alergia na mliečnu bielkovinu, sóju a lepok. Špecificky sa venuje pacientom s poruchami príjmu potravy ako sú poruchy vstrebateľnosti či Crohnova choroba, pri ktorých je potrebné nabrať svalovú hmotu.

Individuálny prístup má k športovcom vrátane detí, ako aj k seniorom. Zostavuje im individuálne jedálničky podľa miery ich fyzickej záťaže alebo sprievodných ochorení ako sú stavy po cievnej príhode alebo rekonvalescencia po ťažkom operačnom zákroku. Vykonáva pri nich presný prístrojový monitoring úbytku a rovnovážneho nárastu svalovej hmoty v končatinách.

Spolupracuje s renomovanými odborníkmi v oblasti endokrinologických a metabolických porúch. Zabezpečuje špecifické odbery v laboratóriách v SR a v zahraničí. U vybraných klientov denne konzultuje s odborníkmi v AKH nemocnici vo Viedni, kde zároveň zariaďuje operačné výkony a poskytuje špeciálne predoperačné konzultácie.

Michaela Višňovská
MANAŽÉRKA A VEDÚCA CENTRA DRSLIM

Michaela Višňovská

Je certifikovaná a skúsená technicko-odborná vedúca našej centrály DrSLIM na Teslovej 15 v Bratislave. S dietologickým poradenstvom má 3-ročné skúsenosti a od začiatku svojej práce v centre DrSLIM samostatne pracuje pod denným neustálym dohľadom MUDr.Slavomíra Belcáka, MPH. Počas svojej práce v centrále DrSLIM pracovala s mnohými rôznymi typmi klientov a získala skúsenosti s redukciou váhy u všetkých skupín pacientov a klientov trpiacimi rôznymi stupňami i typmi obezity. Je certifikovaná na odborné merania na prístroji INBODY 370S s metabolickým softwérom a poskytuje klientom a pacientom všetky potrebné odborné výstupy a interpretuje analýzy ich metabolických výsledkov.Koordinuje zároveň podklady od DrSlim centier a ich výstupy spracováva pre záverečné analýzy pre odborné lekárske poradenstvo

Nerimana Sait
ODBORNÁ ASISTENTKA CENTRA DrSLIM

Nerimana Sait

Od roku 2017 je certifikovaná na odborné merania a poradenstvo na prístroji InBODY 370S. Je denne prítomná pri všetkých odborných vyšetreniach, spracováva odborné podklady a poskytuje závery analýz meraní pacientom a klientom v starostlivosti nášho centra. Poskytuje odborné poradenstvo širokým skupinám klientov, špecializuje sa najmä na klientov s laktózovou intoleranciou a obéznych klientov s rôznymi alergickými reakciami na potraviny. Je vedúcou nášho e-shopového oddelenia a styčnou zodpovednou osobou pre marketing centier DrSLIM.

Monika Laurincová
ODBORNÁ ASISTENTKA CENTRA DrSLIM

Monika Laurincová

Certifikovaná na komplexné merania na INBODY 370S v roku 2018, prešla kompletným odborným školením školiteľa centier DrSLIM. Počas odborných meraní je denne v styku so všetkými skupinami klientov, ktorí potrebujú zhodiť nadbytočné kilogramy a poskytuje výstupy meraní aj pre športovcov moniturujúc efektivitu ich tréningu a rovnomerný nárast ich svalovej hmoty a metabolizmu. Špecializuje sa na chudnutie vo virtuálnej realite a poradenstvo pre klientov e-shopu DrSLIM.

Garancia výsledkov

Zdravotný stav našich klientov je od prvého lekárskeho vyšetrenia na našom pracovisku pod neustálou odbornou a prístrojovou kontrolou. Chudnutie z tuku kontrolujeme najmodernejším metabolickým softwérom.

ODPORÚČAME

Pravidelné bezplatné merania

  • lacnejšie produkty
  • non-stop dohľad lekára
  • chudnutie z vnútorného tuku
  • trvalé výsledky chudnutia

E-shop

  • produkty v plnej sume
  • bez odborného dohľadu
  • nedochádza k redukcii liekov
  • vhodné pre podkožný tuk